چه قابی برای گوشی بهتر است؟ معرفی سه نوع از بهترین قاب ها

چه قابی برای گوشی بهتر است؟  معرفی سه نوع از بهترین قاب ها

لزوم استفاده از قاب گوشی:

یکی از وسایل حساس و مهم در زندگی روزمره ما گوشی های هوشمند هستند. زندگی پر جنب و جوش باعث شده خطراتی چون سقوط و ایجاد خط و خش روی بدنه، گوشی ما را تهدید کند. یکی از راه حل های دم دستی برای محافظت از گوشی، استفاده از قاب برای آن است. قاب های متنوعی وجود دارند که علاوه بر قابلیت استحکام بخشی، زیبایی خاصی را هم به گوشی می دهند.

 

چه قابی برای گوشی بهتر است؟

انواع قاب برای گوشی وجود دارد. قاب های ژله ای، سیلیکونی، پلی کربنات، قاب های فانتزی و... همگی جهت محافظت گوشی و زیبایی بخشی به آن طراحی شده اند. در مورد اینکه "چه قابی برای گوشی بهتر است" به نظر باید دنبال خواسته ای که از یک قاب دارید باشید. بسیاری افراد دارای گوشی های گران قیمتی هستند و علاقه دارند هر طور که شده آن ها را از ضربه خوردن محافظت کنند و شاید دنبال زیبایی نباشند بعضی از افراد هستند که فقط جنبه زیبایی بخشی قاب برای آن ها مهم است و برخی هم به دنبال داشتن هر دو ویژگی به صورت هم زمان هستند. اینکه چه قابی برای گوشی بهتر است بستگی به خودتان دارد. در ادامه به بررسی ویژگی های دو نوع از این قاب ها می پردازیم تا با آگاهی از آن ها نسبت به خرید قاب مناسب گوشی خود اقدام کنید.

حتما بخوانید: قاب آکواریومی چیست؟

ویژگی قاب گوشی ها:

قاب گوشی سیلیکونی:

قاب های سیلیکونی از جنس بسیار نرمی ساخته شده اند و به راحتی دور تا دور گوشی را فرا گرفته و محافظت خوبی از آن می کنند. این نوع قاب ها به دلیلی طراحی غیر لغزنده خود به راحتی در دست جا می گیرند و احتمال لغزیدن گوشی از دست با این قاب بسیار کم است. این نوع قاب ها دوام خوبی دارند و بسیار ارزان هستند اما به دلیل ظاهر نه چندان شیک آن ها برای کسانی که دنبال زیبایی هستند مناسب نیست.

چه قابی برای گوشی بهتر است

قاب گوشی پلی کربنات:

قاب های پلی کربنات در عین استحکام بسیار بالا دارای وزن بسیار سبکی نیز هستند. این قاب ها در برابر خط و خش و شکستگی بسیار مقاوم بوده و گوشی شما را از این لحاظ بیمه خواهد کرد اما به دلیل جنس آن، رد اثر انگشت و لک روی آن باقی می ماند و پاک کردن این لک ها سخت و عذاب آور است ضمن اینکه به مرور زمان ممکن است رنگ آن نیز تغییر کند.

چه قابی برای گوشی بهتر است

حتما بخوانید: راهنمای قدم به قدم ساخت قابگوشی پشمالو

سایر قاب ها:

بسیاری از قاب های دیگر به دلیل طراحی آن با نام های قاب های عروسکی، آکواریومی، خز دار و... نامیده می شوند. این قاب ها معمولا توسط طیفی از افراد انتخاب می شوند که بیشتر به زیبایی قاب اهمیت می دهند بنابراین باز هم میگوییم اگر دنبال این هستید که چه قابی برای گوشی بهتر است ابتدا باید بدانید خواسته شما از یک قاب چیست.

 

نظرات
    به نظر شما کدام قاب گوشی بهتر است؟
    Loading...