Loading...

بررسی Xiaomi Airdots Pro 2 شیائومی مشخصات فنی و نقد و برسی

|
بررسی Xiaomi Airdots Pro 2 شیائومی مشخصات فنی و نقد و برسی

چند روز پیش شیائومی آخرین هدفون TWS خود را با نام Xiaomi Airdots Pro 2 منتشر کرد. به عنوان نسخه پیشرفته Xiaomi Airdots ، بنابراین اجازه دهید اکنون یک بررسی کوتاه انجام دهیم. با ما در ادامه مقاله بررسی Xiaomi Airdots Pro 2 همراه باشید.

آنباکسینگ، در جعبه Xiaomi Airdots Pro 2 چه چیز هایی وجود دارد.

جعله بررسی Airdots Pro 2

هدفون Xiaomi Airdots Pro 2 ، کیس شارژ ، کابل شارژ Type-C و یک دفترچه راهنما در این بسته وجود دارد.

بررسی Xiaomi Airdots Pro 2 در طراحی

Xiaomi Airdots Pro 2 در جعبه اصلی با کیف شارژ عرضه می شود که ظاهری ساده دارد. Airdots Pro 2 متفاوت از نسل قبلی خود ، طراحی نیمه گوش را اتخاذ می کند ، در حالی که Airdots یک طراحی داخلی را انتخاب می کند. به نظر من ، من واقعاً طرفداری زیادی در طراحی هدفون Xiaomi Airdots Pro 2 TWS ندارم.

جعبه شارژ با طراحی سفید خالص ، ظاهری تمیز دارد. نشانگر باتری که در وسط قرار داده شده میتوانید مشاهده کنید.

در سمت راست ، یک کلید عملکرد وجود دارد که می تواند اتصال گوش را کنترل کند.

مشخصات Xiaomi Airdots Pro 2

Xiaomi Airdots Pro 2 از شارژ Type-C پشتیبانی می کند و درگاه در پایین قرار دارد.

عکس Xiaomi Airdots Pro 2

بعد از باز کردن درب ، ناامید شدم. بین Airdots 2 و جعبه شارژ فاصله وجود دارد. در واقع ، به نظر می رسد چیپ (بی ارزش/ با کیفیت کم) است.

بررسی Airdots Pro 2

درب شارژر ساختار مکش مغناطیسی را که محکم است تصویب می کند. با این حال جعبه شارژ دارای لبه ها و گوشه های خم تری نسبت به Airdots Xiaomi است. من ، طراحی خم و انحنا دار را نسبت به طراحی تیز ترجیح می دهم.

بررسی Airdots Pro 2

در بررسی Airdots Pro 2 به طور کلی ، این یک طراحی کاملاً جمع و جور است که به نظر خوب می آید. شما باید کیف شارژ را در همه جا حمل کنید و به راحتی آن را در جیب خود قرار دهید. پس از این لحاظ مناسب است.

بررسی Airdots Pro 2

Xiaomi Airdots Pro 2 با یک دکمه مجازی همراه است که کار با آن بسیار ساده است. مانند بسیاری از هدفون های TWS ، Xiaomi Airdots Pro 2 از حالت مکالمه تلفنی ، حالت موسیقی و دستیار صوتی پشتیبانی می کند. در مقایسه با این هدفون TWS با یک دکمه فیزیکی ، می توانید فقط کلید مجازی Airdots Pro 2 را در گوشواره لمس کنید تا به راحتی کار کنید. برعکس ، با دکمه فیزیکی ، مجبور بودید آن را کمی سخت فشار دهید. و گوش های شما آن فشار را احساس می کردند.

بررسی Airdots Pro 2

در حالت تماس تلفنی ، سریع و سریع 2 بار در هر دو طرف گوشواره لمس کنید تا تلفن را قطع یا جواب دهید. در حالت موسیقی ، 2 بار گوشواره سمت راست را لمس کنید به معنای پخش / مکث ، و 2 بار گوشواره سمت چپ را لمس کنید تا دستیار صوتی از خواب بیدار شود. خاموش کردن یک گوشواره گوش می تواند موسیقی را متوقف کند.

با بلوتوث 5.0 ، هدفون Xiaomi Airdots Pro 2 TWS دارای اتصال بی سیم محکم به طیف وسیعی در حدود 10 متر است.

بررسی Airdots Pro 2

کارایی شیائومی Xiaomi Airdots Pro 2 

هدفون Xiaomi Airdots Pro 2 TWS دارای وفاداری متوسط صدا ، فاقد حجم فرکانس بالا و در حجم فرکانس پایین از قدرت کافی برخوردار نیست.

در حجم فرکانس پایین ، در گوش من چندان خسته کننده نیست ، ولی بازم Xiaomi Airdots Pro 2 جلوه بسیار قدرتمندی را ندارد.

در حجم فرکانس بالا ، تحریف صدا کمی وجود دارد اما صداها کاملاً شفاف هستند.

در اصل ، Xiaomi Airdots Pro 2 برای آهنگ های صوتی مناسب هست اما از نظر باس انتظار زیادی نداشته باشید.

بررسی Airdots Pro 2

درباره عملکرد همگام سازی صوتی ، به خصوص در هنگام بازی کردن ، تقریباً در 0.5 ثانیه عقب می ماند. بازی کردن آن دسته از بازی هایی که به استریو در زمان واقعی تکیه می کنند ، مانند PUBG موبایل چندان مناسب نیست. همچنین ، Xiaomi Airdots Pro 2 دارای صدایی ضعیف است که جای تعجب ندارد.

بررسی Airdots Pro 2

با این حال ، در میان رده ، Xiaomi Airdots Pro 2 عملکرد خوبی دارد.

علاوه بر این ، اگرچه من ظاهر گوش را دوست ندارم ، Xiaomi Airdots Pro 2 به خوبی در گوش من متناسب است. تجربه پوشیدن خوب است ، حتی می توانم ساعت ها آن را بر گوش داشته باشم.

کیفیت تماس بسیار مناسب است به شرط آنکه هر دو گوش گوش را بپوشید. صدا بلند و واضح است و از طرف دیگر شخص نیز می تواند شما را خوب بشنود. اما مطمئن شوید که هر دو آنها را بپوشید وگرنه وضوح تماس وحشتناک می شود.

مشخصات باتری ایر داکت پرو 2

عمر باتری Xiaomi Airdots Pro 2 Earbuds حدود 4 ساعت است که با استفاده از کیس شارژ می توانید حدود 14 ساعت از آن استفاده کنید. خوب است ، اما چندان برجسته نیست.

قیمت Xiaomi Airdots Pro 2

قیمت Xiaomi Airdots Pro 2 با توجه به اینکه قیمت در بازار ایران همواره در حال تغییر است، قیمت دلاری آن را اعلام میکنیم که تقریبا 79 دلار می باشد.

عکس بررسی Airdots Pro 2

نتیجه گیری:

در آخرین بررسی Airdots Pro 2 یک هدفون بی سیم با ارزش واقعی است و ظاهری ساده و تمیز دارد. من از کلید مجازی ، اندازه جیب و تناسب راحت آن خوشم می آید ، اما شیائومی باید کیفیت صدا و رفع نویز را بهبود ببخشد. اگرچه ظاهر برای من جذابیتی ندارد ، در کل من به دلیل قیمت ارزان آن مایل هستم آن را خرید کنم.

همچنین میتوانید برای خرید لوازم جانبی شیائومی Xiaomi به این دسته بندی مراجعه کنید.

برای آشنایی بیشتر با این محصول ویدیو زیر را مشاهده کنید:

منبع: gizmochina.com

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا