Loading...

چگونه قاب گوشی ژله ای بسازیم؟

|
چگونه قاب گوشی ژله ای بسازیم؟

چرا قاب گوشی ژله ای را خودمان بسازیم؟

برای محافظت از گوشی هوشمند خود، قاب های متفاوتی از جنس های مختلف در بازار وجود دارد یکی از این نوع قاب ها با نام قاب ژله ای معروف هستند. قاب ژله ای به نرم و منعطف بودن شهره اند. شاید شما از آن دسته افراد باشید که برای خرید قاب ژله ای مناسب گوشی خود از این مغازه به آن مغازه می گردید یا شاید دوست دارید خودتان سازنده قاب ژله ای گوشی خودتان باشد. خب! حتما می پرسید چگونه قاب گوشی ژله ای بسازیم؟ کمی صبر کنید تا جواب خودتان را با ما بیابید!.

چگونه قاب گوشی ژله ای بسازیم؟

برای اینکه جواب سوال "چگونه قاب گوشی ژله ای بسازیم" را پیدا کنید نیاز نیست دنبال آموزش پیچیده ای باشید. تنها چیزهایی که برای ساخت قاب گوشی ژله ای نیاز دارید یک تکه کاغذ، کمی چسب نواری، یک ورق پلاستیک و چسب حرارتی است. بعد از اینکه این وسایل را تهیه کردید می پردازیم به پاسخ سوال مرموز "چگونه قاب گوشی ژله ای بسازیم". برای ادامه کار مراحل زیر را دنبال کنید.

 

مرحله اول:

این مرحله اختیاریست اما در زیباتر شدن قاب ژله ای شما کمک میکند. برای ساخت یک طرح برای قاب ژله ای، مطابق شکل زیر گوشی خود را روی یک ورق کاغذ قرار داده و به اندازه پشت گوشی، کاغذ را برش داده و طرح خود را بوسیله یک ماژیک علامت گذار روی کاغذ بکشید. در انتها کاغذ را به پشت گوشی بچسبانید.

 

مرحله دوم:

گوشی خود را مطابق شکل زیر روی ورقه پلاستیکی قرار دهید. ورقه پلاستیک شما باید دو برابر اندازه گوشی شما باشد تا پشت و روی گوشی را بپوشاند. ورقه پلاستیکی را تا جایی که میتوانید دور تا دور گوشی سفت بپیچانید طوری که دو طرف ورق به هم برسد آنگاه آن را با چسب نواری محکم کنید.

 

 

مرحله سوم:

در این مرحله شما باید جای پورت ها، میکروفون، دوربین و کلیدها را با یک ماژیک یا خودکار، علامت گذاری کنید.

 

مرحله چهارم:

با چسب حرارتی پشت و لبه های قاب را چسب کاری کنید. در مورد پشت قاب گوشی دقت کنید تا جایی که ممکن است روی الگوی کشیده شده در مرحله اول چسب کاری کنید و روی دوربین و فلش را نپوشانید. در لبه ها هم باید از چسب کاری روی پورت ها و کلیدهای نشانه گذاری شده خودداری کنید. در مورد لبه ها بهتر است مقداری چسب اضافه به سمت جلو زده شود تا در هنگام استفاده، قاب از گوشی خارج نشود.

 

 

مرحله پنجم:

کارمان تقریبا تمام است. حالا ورقه پلاستیکی قسمت جلوی گوشی را میبریم تا فقط قسمت پشتی برای ساخت قاب باقی بماند.

 

 مرحله ششم:

در این مرحله منتظر بمانید تا چسب حرارتی خشک شود. بعد از سفت شدن چسب، قاب را از گوشی جدا کرده و شروع به بریدن جای پورت ها، دوربین و سایر نقاطی که از قبل مشخص شده کنید. حالا می توانید ورقه کاغذی طرح دار پشت گوشی را جدا کرده و حاصل دست رنج خود را ببینید. بله این هم پاسخ سوال "چگونه قاب گوشی ژله ای بسازیم؟" قاب زیبای شما بدون هیچ مشکلی توسط خود شما طراحی و ساخته شد. در صورت علاقه مند بودن می توانید قاب خود را با اسپری یا لاک ناخن رنگ آمیزی نیز یکنید.

 

 

 

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا