Loading...

چگونه قاب گوشی بسازیم ؟ آموزش ویدویی ساخت قاب گوشی

|
چگونه قاب گوشی بسازیم ؟ آموزش ویدویی ساخت قاب گوشی
چگونه قاب گوشی بسازیم? در این مقاله از وبسایت مارکت جانبی چند روش ساخت قاب گوشی را با ویدیو به شما آموزش می دهیم این روش ها بسیار ارزان هستند و شاید بیشتر از ده دیقه نیاز به صرف وقت نباشد. و نیز امکان شخصی سازی دارد. و به راحتی میتوانید با سلیقه تان یک قاب گوشی زیبا بسازید.

 چگونه قاب گوشی بسازیم ؟ مدل قاب های بسیاری تولید میشوند و بازار قاب گوشی متنوع است، با این حال پیدا کردن مدلی که کاملاً مطابق سلیقه مان باشد، و برای مدل گوشی ما تولید شده باشد، کار سختی است.

چرا قاب گوشی را خودمان بسازیم؟

برای محافظت از گوشی هوشمند خود، قاب های متفاوتی از جنس های مختلف در بازار وجود دارد قاب ها مدل های مختلفی دارند. که شامل مدل های سیلیکونی-ژله ای- پیو- و جنس سخت و... میباشند. که در ویدیو های پایین آموزش ساخت چند نوع از این قاب هارا مشاهده خواهید کرد. شاید شما از آن دسته افراد باشید که برای خرید قاب مناسب گوشی خود از این مغازه به آن مغازه می گردید یا شاید دوست دارید خودتان سازنده قاب گوشی خودتان باشد. خب! حتما می پرسید چگونه قاب گوشی بسازیم؟  کمی صبر کنید تا جواب خودتان را با ما بیابید!.

 این روش هایی که آموزش میدهیم در این مقاله از وبسایت مارکت جانبی چند روش ساخت قاب گوشی بسیار ارزان هستند و شاید بیشتر از ده دیقه نیاز به صرف وقت نباشد. و نیز امکان شخصی سازی دارد. و به راحتی میتوانید با سلیقه تان یک قاب گوشی زیبا بسازید.

چگونه قاب گوشی بسازیم؟ مدل خزدار

چگونه با قوطی نوشابه قاب گوشی بسازیم؟

حتما بخوانید: بهترین قاب گوشی samsung s8

 

چگونه با شلوار قاب گوشی بسازیم؟

حتما بخوانید: چگونه قاب گوشی سیلیکونی بسازیم.

چند نوع قاب دیگر

چگونه قاب گوشی بسازیم

0
نظرات
    نظر شما مطلب چگونه قاب گوشی بسازیم چیست؟
    برگشت به بالا