Loading...

بهترین پاسخ در راستای سوال گلس نانو چیست؟

|
بهترین پاسخ در راستای سوال گلس نانو چیست؟
برای پاسخ گویی به این سوال که گلس نانو چیست؟ می بایست ابتدا این گلس را تعریف کرده و با ذکر مزایا و معایب آن و تفاوت های که با گلس معمولی دارد، به راحتی می توان به جوابی قاطع و روشن دست یافت. گلس نانو از جنس و ضخامت بهتری نسبت به سایر گلس ها برخوردار است و

گلس نانو چیست؟

برای پاسخ به این سوال که گلس نانو چیست؟ ابتدا لازم می آید که این نوع گلس را به شکل خلاصه واری تعریف نمود سپس با تفاوت های این نوع گلس با گلس های معمولی می توان مزایا و معایب آن را در قیاس با سایر گلس ها استنتاج نمود.

گلس نانو یکی از گلس های مدرن موجود در بازار است که قابلیت ضربه گیری و مقاومت بسیار زیادی دارد. با توجه به مدرن بودن و جدید بودن این گلس، همواره این سوال که در واقع گلس نانو چیست؟ بر سر زبان طیف وسیعی از مردم بوده و همچنان هم هست.

گلس 4D چیست؟ ویژگی های گلس 4D چیست؟

گلس نانو چیست؟

محافظ های صفحه نمایش گوشی در واقع گاهی اوقات با پوشش فناوری نانو تعبیه می گردند که بدین صورت هیچ گونه اثر انگشتی بر روی آن هویدا نمی گردد و با توجه به نانو بودن این گلس قطرات آب نیز به سادگی روی آن جا به جا می شود و هیچ گونه مشکلی را برای نصب این نوع گلس در گوشی های تلفن به وجود نمی آورد.

گلس نانو تمامی حاشیه های بالا و پایین گوشی را تحت پوشش قرار می دهد تا هیچ قسمتی از گوشی بدون حفاظ نباشد. خاصیت ضد ضربگی و ضد خراشیدگی و همچنین مقاومت بالای این گوشی در برابر ضربه از ویژگی های برجسته آن به شمار می آید.

گلس 5D چیست؟ ویژگی های گلس 5D چیست؟

گلس نانو چیست؟

تفاوت گلس نانو با گلس های معمولی

برای خرید گلس نانو نیز همواره این سوال ذهن فرد را به چالش می اندازد که در واقع گلس نانو چیست و چه تفاوتی با گلس معمولی دارد؟ برای پاسخگویی به این سوال مهم به مهمترین تفاوت های این دو گلس می پردازیم:

1-    جنس گلس

اولین تفاوت آشکار این دو نوع گلس جنس آنهاست. برچسب نانو انعطاف پذیرتر و نرم تر است ولی گلس معمولی شکننده و سخت است. گلس نانو قابل خمیدگی است ولی گلس معمولی با خم شدن به راحتی می شکند.

گلس نانو چیست؟

2-   ضخامت گلس

ضخامت برچسب نانو کمتر از گلس معمولی است؛ لذا هیچ گونه تأثیری روی حساسیت تاچ صفحه نمایش نمی گذارد.

معرفی بهترین محافظ صفحه نمایش S9

3-  قیمت

طبیعتا جنس بهتر و با کیفیت تر همواره گران قیمت تر می باشد. بنابراین جنس گلس نانو کمی گرانتر از گلس معمولی است ولی با توجه به مزایای که دارد مقرون به صرفه تر است.

با این توضیحات اجمالی می توان گفت پاسخ سوال: گلس نانو چیست؟ بر همگان آشکار و مبرهن گشته است.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا