Loading...

گلس 4D چیست؟ ویژگی های گلس 4D چیست؟

|
گلس 4D چیست؟ ویژگی های گلس 4D چیست؟

گلس 4D چیست؟

با وجود تولید انواع شیشه های گوریلا گلس توسط شرکت کورنینگ و نصب پیش فرض آن روی صفحه نمایش گوشی ها که تا حدود بسیار زیادی خیال افراد را از صدمه دیدن گوشی راحت کرده اما با این حال افراد زیادی هستند که به دلیل علاقه زیاد به گوشی خود، درصدد تهیه گلس محافظ برای آن هستند. گلس هایی که در انواع و طرح های مختلف در بازار وجود دارند. بعضی از این گلس ها از مقاومت پایینی برخوردارند و نیاز است با شناختن ویژگی های آنها برای خرید آگاهانه تصمیم گیری کنیم. برای اینکه یک گلس خوب را انتخاب کنیم باید به جنس گلس و میزان حساسیت لمس آن و همچنین میزان مقاومت آن در برابر ضربات و خط و خش توجه کنیم. اما ویژگی های گلس 4D چیست؟

حتما بخوانید: گلس 5d چیست؟ ویژگی ها گلس 5d

ویژگی های گلس 4D چیست؟

گلس های چهار بعدی به دلیل ویژگی لبه به لبه بودن آن تمامی سطوح و حتی لبه های خمیده گوشیده را پوشانده و از ورود گرد و غبار به زیر گلس جلوگیری می کند. ایجاد شدن فاصله بین لبه خمیده و گلس یکی از مشکلات گلس های سه بعدی بود و به همین دلیل گرد و غبار به مرور زمان به زیر گلس راه پیدا می کرد. میزان مقاومت گلس های 4D در حدود  9H می باشد که مقاومت بسیار خوبی در نظر گرفته می شود؛ این را هم در نظر بگیرید که مقاومت الماس 10H  می باشد!. به دلیل جنس رویی این گلس ها هیچ گونه اثر انگشت و لکی را به خود جذب نکرده و سطح گلس بخوبی صاف و تمیز خواهد ماند.

حتما بخوانید: بهترین محافظ صفحه نمایش s9

حساسیت لمسی گوشی با این گلس به هیچ وجه کاهش پیدا نمی کند و شفافیت و وضوح تصویر نیز به حالت سابق باقی می ماند. میزان مقاومت در مقابل سقوط و خش افتادن در این محافظ صفحه نمایش بسیار بالاست و می توان مطمئن بود که در استفاده روزمره و اتفاقات عادی رخ داده هیچ مشکلی برای گوشی شما نخواهد افتاد.

 

 

 

 

 

0
نظرات
    نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
    برگشت به بالا