Loading...

تأثیر بسزای گلس نشکن در بیمه نمودن تلفن هوشمند شما

|
تأثیر بسزای گلس نشکن در بیمه نمودن تلفن هوشمند شما

اهمیت وجود گلس نشکن در بازار موبایل

با توجه به رشد روز به روز قیمت  تاچ ال سی دی گوشی های هوشمند در بازار موبایل و اهمیت این بخش بسیار مهم در گوشی های امروزی پیش از هر چیز می بایست به دنبال یک محافظ صفحه ای بود تا گوشی شما را در برابر هر گونه آسیب و ضربه ای ایمن سازد. علاوه بر آن خود محافظ صفحه نیز از نوع گلس نشکن باشد. یکی از معضلاتی که امروزه با آن بسیار زیاد مواجه می شویم، همین شکستگی تاچ ال سی دی تلفن های همراه است؛ لذا وجود یک گلس نشکن می تواند تا حد بسیار زیادی این نگرانی را از ذهن ها دور سازد.

بهترین پاسخ در راستای سوال گلس نانو چیست؟

مزایای خرید گلس نشکن

با فقط پرداخت 10 درصد هزینه نسبت به خرید قیمت اولیه تاچ ال سی دی تلفن های همراه می توان صاحب یک گلس شد تا با بهره مندی از این گلس فوق حرفه ای بتوان تضمین لازم را به مشتری در قبال عدم آسیب پذیری گوشی به وی داد تا تمام نگرانی ها را در ذهن پرمشغله خویش خارج سازد.

گلس نشکن

گلس نشکن  سه بعدی اپل آیفون ایکس 3D CP+MAX  مارک نیلکین

برای این که بیشتر با گلس نشکن آشنا شویم ما در این بنا نهاده ایم تا با یکی از گلس های نشکن بیشتر آشنا شویم و برای آشنایی بیشتر شما و نیز برای اینکه بیشتر با مشخصه ها و مزایای این نوع گلس ها بیشتر و بهتر آشنا شوید، به معرفی گلس نشکن  سه بعدی اپل آیفون ایکس 3D CP+MAX  مارک نیلکین می پردازیم.

گلس D 11 صفحه نمایشی با کیفیت و کارآمد

معرفی گلس نشکن سه بعدی اپل آیفون ایکس

این گلس سه بعدی با دستگاه های CNC بسیار دقیق و ظرافت مندانه آلمانی با تکنولوژی منحنی گوشی هایی ساخته شده است که از خود منحنی هایی به دقت 0.1 میلیمتر را ایجاد نموده است. بنابراین سطح منحنی این گلس کاملا با سطح گوشی مطابقت و سنخیت دارد. این گلس نشکن اثرات چربی و اثر انگشت را به خود جذب نمی کند و صد اسید و قلیا می باشد. این نوع گلس درجه سختی با امتیاز 9 H دارد و کاملا ضد خش و ضربه است. این محافظ صفحه  را می توان بعد از هر بار شستشو مجددا مورد استفاده قرار داد که نیز به نوبه خود مزیتی برای گلس های نشکن به شمار می آید.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا