Loading...

بهره مندی از مزایای منحصر به فرد گلس 9d

|

وجود ضروری گلس 9d برای گوشی های گران قیمت

همواره وجود یک گلس و محافظ صفحه جزء لوازم ضروری و حیاتی به ویژه برای گوشی های گران قیمت بوده و هست. اگر گلس یا همان محافظ صفحه نمایش گوشی از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار نباشد، چه بسا زود شکسته و خراب گردد و حتی ممکن است با کوچکترین ضربه و آسیبی، ضریان جبران ناپذیری به تاچ و ال سی دی گوشی شما وارد سازد؛ بنابراین وجود گلس با کیفیت برای تلفن های همراه امری ضروری است. گلس 9d یکی از آن دست گلس های باکیفیت و مرغوب می باشد که در ادامه به شرح و توضیح آن می پردازیم.

گلس 9d

گلس 9d در یک قاب کلی

اگر بخواهیم گلس 9d را در یک قاب کلی تعریف نماییم تا به تمامی مشخصه ها و ویژگی های آن پرداخته باشیم، باید اینگونه بیان کنیم که گلس 9d از نوع گلس های شیشه ای با ضخامت 3 دهم میلی متری بوده که به خوبی سطح گوشی شمار را پوشش می دهد و قابلیت لمس آن کم نمی گردد. شاید بتوان گفت که  9d از نظر کاربرد چندان تفاوتی با گلس 5d نداشته باشد؛ ولی در عین حال باید یادآور گشت که درجه سختی و مقاومت گلس 9D  به مراتب از گلس هم نوع خود بالاتر است. از طرف دیگر نیز می توان به عینه شاهد روشنایی قابل توجه این گلس بود که هیچ گونه رنگی بعد از نصب آن مشاهده نمی گردد و تمامی محتواهای گوشی را به خوبی به صحنه نمایش نشان می دهد.

بهترین پاسخ در راستای سوال گلس نانو چیست؟

ویژگی های برجسته گلس 9d

اگر بخواهیم به طور کلی به ویژگی های برجسته و جذاب گلس 9d بپردازیم، در وهله نخست می بایست به این موضوع اشاره کنیم که گلس 9d تا لبه های گوشی به طور کامل کشیده می شود و باعث می شود که حتی لبه های گوشی شما نیز از هرگونه خط و خراش و ضربه ای در امان باشند. این مدل از محافظ گوشی بسیار نازک می باشد و به راحتی قابل نصب و راه اندازی روی گوشی شماست. روشنایی بسیار خوبی را از خود به ارمغان می آورد و به مرور زمان نیز کدرو  تیره نمی گردد. پوشش روی سطح آن از جذب اثر انگشت و لکه ها و انواع آلایندگی ها جلوگیری به عمل می آورد.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا