Loading...

ترمیم شیشه شکسته گوشی و بازگشت دوباره کیفیت و کارایی

|
ترمیم شیشه شکسته گوشی و بازگشت دوباره کیفیت و کارایی

ترمیم شیشه شکسته گوشی

یکی از عیب هایی که ممکن است بلای جان شما شود و هزینه های گزافی را روی دست شما بگذارد، شکستن ال سی دی و تاچ گوشی های هوشمند است که سبب شده است تا حد امکان نهایت احتیاط را نسبت به این قسمت فوق العاده حساس مدنظر داشت. ترمیم شیشه شکسته گوشی اقدامی است که به شما این امکان را می دهد که دوباره بعد از شکستگی گوشی خود باری دیگر شیشه ال سی دی گوشی شما با حالت اولیه خود بازگردد.

یکی از معضل ها و مشکلاتی که همواره به گوشی های موبایل وارد می آید، مقاومت نه چندان زیاد صفحه نمایش آن ها در برابر ضربه های احتمالی و شکستن زودهنگام آنهاست. اما سوال اینجاست؟ آیا همیشه پیش از هر گونه فکر و اندیشه ای بلافاصله بعد از ضربه دیدن گوشی و صدای شکستن گوشی خود می بایست به طور کامل از ترمیم شیشه شکسته گوشی خود ناامید بوده و نگران این مسئله بود؟

ترمیم شیشه شکسته گوشی

اقدامات بعد از شکستن گوشی

عموم افراد بعد از سهل انگاری و شکستگی شیشه و صفحه نمایش گوشی خود و با ایجاد ترک در آن به طور کلی با توجه به هزینه گران قیمت تعویض و تعمیر تاچ ال سی دی ها در بازار، گوشی خود را کنار گذاشته و به اصطلاح قید آن ها را برای همیشه می زنند. اما به واقع این فکر ناشیانه و اشتباهی است.

مطلب پیشنهادی: باورهای غلط مردم و جنبه های تبلیغاتی روی برچسب گلس H9

آنان حتما تفاوت میان گلس و تاچ را نمی دانند. در بسیاری از مواقع با دیدن ترک خوردگی و صدای شکستن نخستین چیزی که به ذهن می آید شکستن تاچ ال سی دی است. ولی با سپردن گوشی خود به دست یک تعمیرکار حرفه ای و منصف ممکن است در بیشتر موارد این گلس شما باشد که شکسته شده باشد و خود را قربانی نموده باشد تا از تاچ ال سی دی های گران قیمت گوشی شما محافظت کرده باشد. پس می بایست بجای نگرانی فورا به دنبال یک تعمیرکار مطمئن گشت.

ترمیم شیشه شکسته گوشی

پس برای تعمیر شیشه شکسته گوشی با دو نوع شکستگی رو به رو هستیم:

  • شکستن گلس روی ال سی دی (شیشه بیرونی و محافظ)
  • شکستن تاچ ال سی دی

مطلب پیشنهادی: دلائل شل شدن سوکت شارژر بر حسب نحوه استفاده درست از آن

در صورت اول ترمیم شیشه شکسته با کمترین هزینه ممکن و خیلی راحت صورت می گیرد و در واقع به بافت اولیه گوشی شما هیچ گونه آسیبی رسیده نمی شود. اما در صورت دوم ترمیم شیشه شکسته گوشی شما با هزینه به مراتب بالاتری مواجه شده است و می بایست در برخی از موارد تاچ ال سی دی آن را به طور کلی عوض نمود که بسیار گران قیمت است. مزیت این کار برگشتن کیفیت اولیه ال سی دی به گوشی شماست.

 

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا