از بین بردن هوای زیر گلس و دلیل هوا گرفتن گلس

از بین بردن هوای زیر گلس و دلیل هوا گرفتن گلس
از بین بردن هوای زیر گلس کاری بسیار آسان است و فقط نیاز به کمی صبر و چند وسیله ابتدایی دارد. با این مقاله همراه باشید تا به شما آموزش دهیم. چگونه هوای زیر گلس را از بین ببرید.

چرا زیر گلس گوشی، هوا یا حباب می افتد؟

قسمتی از کار محافظت از صفحه نمایش گوشی خرید گلس مناسب است و قسمتی دیگر نصب آن. گاهی پیش می آید با وجود مراجعه به بهترین نصابان گلس، کماکان هوا و حباب زیر گلس وجود دارد. آلودگی محیط و وجود ذرات گرد و غبار و خطای انسانی باعث پیدایش این حباب ها می شود.

برای از بین بردن هوای زیر گلس چه بکنیم؟

وجود هوای زیر گلس نه تنها از زیبایی گوشی شما می کاهد بلکه باعث ناخوانایی صفحه نمایش گوشی نیز میشود. این حباب ها و هوای زیر گلس در هنگام خاموش بودن گوشی بیشتر از بقیه اوقات به چشم می آید. در این مواقع هست که سوالی در ذهن ما نقش می بندد و آن این است که برای از بین بردن هوای زیر گلس چه باید بکنیم. از بین بردن هوای زیر گلس کاری بسیار آسان است و فقط نیاز به کمی صبر و چند وسیله ابتدایی دارد.

گاهی هوای زیر گلس ناشی از نصب بد آن است که در این هنگام با کمی صبر و با هل دادن هوا یا حباب به سمت لبه های بیرونی مشکل حل می شود. اما گاهی علت وجود هوا و حباب، نفوذ گرد و غبار زیر گلس در هنگام نصب می باشد برای حل این مشکل مراحل زیر را انجام دهید.

 از بین بردن هوای زیر گلس

مرحله اول:

ابتدا یا انتهای گلس که نزدیک به ذره غبار است را به آرامی بلند کنید. مواظب باشید به لبه گلس صدمه نزنید و آن را نشکنید.

از بین بردن هوای زیر گلس

مرحله دوم:

سپس یک تکه نوار چسب اسکاچ را گرفته و آرام به سمت غبار بکشانید تا غبار، جذب نوار شود.

حتما بخوانید: گلس 4d چیست؟ و ویژگی های گلس 4d

مرحله سوم:

بعد از خارج کردن غبار به آرامی لبه گلس را که بلند شده به سمت صفحه نمایش برگردانید. همراه با این کار از یک کارت اعتباری بانکی یا کارت ملی برای فشار دادن محل و ثابت نگه داشتن آن کمک بگیرید.

مرحله چهارم:

با همان کارت اعتباری محل هایی که هوا و حباب دارند را به آرامی هل داده و به سمت گوشه های گلس هدایت بکنید تا حباب ها محو شوند.

تمام کاری که برای از بین بردن هوای زیر گلس لازم بود را انجام داده اید. اکنون گلس گوشی شما بدون هوا روی صفحه نمایش قرار دارد. اگر مایل به خواندن مطالب رشد کسب و کار  هستید، از مجله اینترنتی شتاب بازدید کنید.

برای از بین بردن هوای زیر گلس این ویدیو را حتما ببینید.

حتما بخوانید: معرفی بهترین محافظ صفحه نمایش s9

این مقاله را هم بخوانید: ۱۶راه برای ایجاد ترافیک در سایت که تا بحال نشنیده اید.

 

 

 

نظر شما چگونگی از بین بردن هوای زیر گلس چیست؟