Loading...

قیمت قاب گوشی آکواریومی و قاب گوشی آکواریومی چیست؟

|
قیمت قاب گوشی آکواریومی و قاب گوشی آکواریومی چیست؟

قاب گوشی آکواریومی چیست؟

تنوع قاب های ساخته شده به حدی است که تمام سلایق را تحت پوشش قرار دهد از قاب های سیلیکونی گرفته تا ژله ای و عروسکی. یکی از قاب های جالب و فانتزی برای گوشی ها، قاب آکواریومی می باشد. این قاب ها از شیشه دو جداره ساخته شده که در عین استحکام زیاد دارای زیبایی خیره کننده ای می باشد. در میان این شیشه دو جداره فضایی وجود دارد که معمولا با آب و اشکال زیبایی پر شده است. به دلیل وجود آب در میان این قاب به آن قاب آکواریومی گفته می شود.

حتما بخوانید: ساخت قاب گوشی پشمالو

قیمت قاب گوشی آکواریومی:

در فروشگاه مارکت جانبی در میان بسیاری از قاب های جذاب، قاب های زیبا و جالب آکواریومی نیز برای فروش در دسترس است. قیمت قاب گوشی آکواریومی به مانند تمام قاب های موجود دیگر در فروشگاه ما بسیار مناسب و در کنار کیفیت، بسیار به صرفه می باشد. این قاب ها با قیمت های مختلف بسته به نوع گوشی و اندازه قاب در کنار سایر محصولات در فروشگاه آنلاین مارکت جانبی در اختیار شما قرار دارد. شاید قیمت قاب گوشی آکواریومی به نسبت بقیه قاب ها بیشتر باشد اما زیبایی خیره کننده آن شما را قانع خواهد کرد که این قاب ارزش گوشی شما را دارد.

ویژگی های قاب گوشی آکواریومی چیست؟

همانطور که قبلا گفته شده وجود آب و اشکال زیبا در بین شیشه دو جداره قاب های آکواریومی حس در دست داشتن یک آکواریوم همراه را به شما خواهد داد لذا این طراحی توجه بسیاری از بانوان جوان را به خود جلب کرده و طرفداران اصلی این قاب، خانم های جوان فانتزی پسند می باشند. جنس این قاب ها بسیار مقاوم است و در برابر سقوط و خط و خش از گوشی شما محافظت خواهند کرد. تنوع ایجاد شده به سبب حرکت رنگ ها و طرح های داخلی قاب باعث شده که این قاب در لحظات مختلف، حالت های متنوعی به خود بگیرد و از این لحاظ باعث ایجاد حس نو بودن این قاب می شود.

 حتما بخوانید: بهترین هندزفری بلوتوث گردنی   

از طریق لینک های زیر میتوانید محصولات قاب گوشی را مشاهده کنید.

قاب گوشی فانتزی

قاب گوشی لوکس

قاب گوشی اسپرت

0
نظرات
    نظر شما در موردقیمت قاب گوشی آکواریومی چیست؟
    برگشت به بالا