Loading...

باورهای غلط مردم و جنبه های تبلیغاتی روی برچسب گلس H9

|
باورهای غلط مردم و جنبه های تبلیغاتی روی برچسب گلس H9

باور غلط مردم در مورد سختی گلس H9

یکی از باورهای غلط مردم که در مورد گلس H9 مطرح است، درجه سختی این نوع گلس است که مردم بر این باورند که گلس H9 داری سختی نظامی و... می باشد ولی به واقع نمی توان به ضرس قاطع اذعان نمود که گلس H9 دارای سختی است؛

بلکه این عنوان بدین خاطر است که اگر با سفت ترین نوع مداد ممکن روی این گلس خط بکشید، هیچ گونه خراشی روی گلس وارد نمی آید که در واقع هم این گونه هست ولی باید در نظر داشت که این عنوان به معنای سختی گلس H9  نمی باشد. ولی در هر صورت این گلس از مقاومت بالا و قابل توصیفی برخوردار است که می تواند گزینه خوبی برای گوشی شما باشد.

روکش نانوی ضد چربی گلس H9

گلسH9  دارای روکش نانوی ضد چربی است و از خود کیفیت به مراتب بالایی را به ارمغان آورده است. گلس های حرارتی معمولا اثر انگشت را به خود جذب می کند ولی گلس H9 با روکش ضد چربی خود، چربی ها را پس زده و با جلوگیری به عمل آوردن از انواع چربی ها روی صفحه نمایش گوشی مانع از به جا ماندن اثر انگشت می شود. البته در صورت جا ماندن مقدار کمی از اثر انگشت می توان آن را با دستمال نانو به راحتی تمیز کرد.

مطلب پیشنهادی: معیارهای و پایه و اصول بهترین مارک گلس سامسونگ

جنبه های تبلیغاتی روی گلس H9

برخی از جنبه های تبلیغاتی بر روی برچسب های این نوع گلس وجود دارد که از آن جمله می توان به عنوان Military Grade Protection اشاره کرد که کم و بیش بر روی برچسب های این دست از محافظ ها نوشته می شود که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

چرا که در زمان سقوط گوشی از یک ارتفاع زیادی هیچ چیزی قادر به جلوگیری به عمل آوردن از ترک و یا شکستگی صفحه نمایش نمی شود و اصولا راجع به هر وسیله دیگری هم این مسئله صدق می کند و با افتادن در یک ارتفاع بلندی خراب و شکسته می گردد.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید کابل شارژر پیش از اقدام به خرید

از دیگر مواردی که جنبه تبلیغاتی  نه کاربردی دارد، عنوان Privacy Layer به معنای لایه حریم خصوصی می باشد که این معنا و مفهوم را در ذهن تداعی می سازد که با وجود این محافظ روی گوشی امکان دیدن محتویات صفحه نمایش از هر زاویه ای به جزء دید مستقیم کم می شود. بدین ترتیب خیلی راحت  و بدون نگرانی از محتویات داخلی گوشی خود می توانید از آن بهره گیرید. این مسئله هم بیشتر از آنکه کاربردی باشد، جنبه تبلیغاتی به خود گرفته است. بنابراین به هنگام خرید می بایست نهایت دقت را مبذول داشت.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا