Loading...

چگونه قاب گوشی را تزیین کنیم قسمت اول

|
چگونه قاب گوشی را تزیین کنیم قسمت اول
ما تمام روزو شبمان را  با تلفن همراه میگذرانیم.و گوشی همراه جایگاه مهمی در زندگی ما پیدا کرده.و به این دلیل دوست داریم جالب ترین لوازم جانبی ها را برای گوشیمان بخریم. ما در این مقاله از مارکت جانبی پنج روش به شما آموزش میدهیم تا بتوانید گوشی خود را دختران

 چگونه قاب گوشی را تزیین کنیم ؟ با این روش ها کار برایتان بسیار آسان است.

ما تمام روزو شبمان را  با تلفن همراه میگذرانیم.و گوشی همراه جایگاه مهمی در زندگی ما پیدا کرده.و به این دلیل دوست داریم جالب ترین لوازم جانبی ها را برای گوشیمان بخریم. ما در این مقاله از مارکت جانبی پنج روش به شما آموزش میدهیم تا بتوانید گوشی خود را دخترانه تزیین کنید.

طرح نگینی 

با چسباندن مرواریدها می توانید قاب گوشی خاص ، زیبا و دخترانه داشته باشید.

آنچه شما نیاز دارید:

چسب ( میتوانید از چسب آکواریوم یا چسب حرارتی استفاده کنید.)

سنگهای قیمتی (مطمئن شوید که برای پر کردن شکافها کوچک شوند)

طرح قبیله ای

چگونه قاب گوشی را تزیین کنیم ؟ با مروارید

قبل از شروع چسباندن مروارید ها حتما قاب را تمیز کنید.

طرح نواری 

چگونه قاب گوشی را تزیین کنیم؟ علاوه برطرح های بالا، شما می توانید با استفاده از وسایل ساده از جمله برچسب های رنگی و زیبا، پارچه های ساده و طرحدار و هر آنچه که در دسترس دارید قاب گوشی ساده خود را تزیین نمایید. در پایین نمونه ای برایتان اورده ایم.

طرح پوست ما

طراحی فوق العاده شیک که گوشی شما را زیبا نگه میدارد. این طرح برای شما بسیار ازان است. فقط کافیست یک پارچه به هر طرحی که دوست دارید تهیه کنید و آن را بر روی قاب گوشیتان بچسبانید.

طرح استیکر 

 با این طرح های استیکر گوشی موبایلتان با مزه میشود.اگر یکی از آن افرادی هستید که لوازم جانبی شفاف را دوست دارید، این ایده را دوست خواهید داشت. بله، این خیلی بیرون است، اما این تخصص آن است. شما فقط باید چند پوسته از رنگ ها و اندازه های مختلف جمع آوری کنید و آنها را در یک دسته بندی قرار دهید. شما حتی می توانید آنها را شکست دهید تا اثر موزاییک ایجاد کنید.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا