Loading...

آمپر باتری آیفون چیست؟ ظرفیت باتری آیفون 7 و آیفون 7 پلاس چقدر است؟

|
آمپر باتری آیفون چیست؟ ظرفیت باتری آیفون 7 و آیفون 7 پلاس چقدر است؟

آمپر باتری آیفون چیست؟

در نظر عوام وقتی صحبت از آمپر باتری آیفون باشد منظور همان ظرفیت اسمی باتری آیفون به واحد میلی آمپر است. اگر کسی شما را با سوال " آمپر باتری آیفون چقدر است؟" روبرو کرد گیج نشوید! تنها به دنبال یافتن ظرفیت باتری باشید. گوشی آیفون از محصولات خاص و گران قیمت شرکت اپل می باشد. این شرکت به ساخت گوشی های لوکس معروف است، انواع گوشی با نام های آیفون و جدیدا آیفون X  تولید شده و در بازار موجود است. در ادامه به بررسی میزان ظرفیت باتری گوشی های آیفون یا در نظر عوام همان آمپر باتری آیفون می پردازیم. با ما همراه باشد.

ظرفیت باتری چیست؟

ظرفیت یک باتری در واقع میزان شارژی است که می تواند در خود نگه دارد که با واحد میلی آمپر بر ساعت محاسبه می شود. هر چقدر این مقدار بیشتر باشد توان نگهداری و شارژ دهی یک گوشی بیشتر خواهد بود.

حتما بخوانید: بهترین کابل شارژر ایفون در سال 2018

ظرفیت باتری آیفون 6 و آیفون 6 پلاس چقدر است؟

گوشی آیفون 6 از یک باتری 2750 میلی آمپر بر ساعت برخوردار است که در مقابل برادر بزرگ تر خود آفون 6 پلاس، 5 درصد ظرفیت کمتری را در خود جای داده است. ظرفیت باتری آیفون 6 پلاس در حدود 2915 میلی آمپر بر ساعت است.

آمپر باتری آیفون

ظرفیت باتری آیفون 7 و آیفون 7 پلاس چقدر است؟

آیفون 7 دارای یک باتری 1960 میلی آمپر بر ساعتی است و نسخه بزرگ تر آن یعنی آیفون 7 پلاس با باتری 2900 میلی آمپر بر ساعت عرضه شده است.

حتما بخوانید: تست باتری ایفون - چگونگی تست باتری ایفون

ظرفیت باتری آیفون 8 و آیفون X چقدر است؟

در مقایسه با آیفون 7 که دارای ظرفیت باتری 1960 میلی آمپر بر ساعت بود؛ باتری آیفون 8 با کمی کاهش در این زمینه همراه بوده و با ظرفیت 1821 میلی آمپر بر ساعت عرضه شده است. محصول انقلابی اپل یعنی آیفون X هم از یک باتری با ظرفیت 2716 میلی آمپر برخوردار است  که از این نظر کمتر از آیفون 7 پلاس قابلیت شارژدهی دارد.

 

0
نظرات
    نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
    برگشت به بالا