Loading...

پاسخ به سوال چالش برانگیز «چطور گلس گوشی را برداریم»

|
پاسخ به سوال  چالش برانگیز «چطور گلس گوشی را برداریم»

پاسخگویی به سوال چالش برانگیز

برای پاسخ به این دغدغه ذهنی که چطور گلس گوشی را برداریم، به شیوه های مختلفی می توان به جواب رسید که در این برگ نوشته به توضیح برخی از این روش ها می پردازیم تا پاسخی برای چگونگی برداشتن گلس گوشی باشد.

گلس های گوشی را می بایست بعد از یک مدت استفاده تعویض نمود و جای خود را به یک گلس نو و تازه داد. برای صورت دادن این مسئله در صورتی که خودتان توانایی برداشتن گلس گوشی و نصب گلس جدید را بر روی گوشی خود دارید و اعتماد به نفس لازم را در جهت این کار دارید،

می توانید بنا بر شیوه هایی که  در زیر می آید، اقدام به این کار کنید ولی در صورتی که هیچ گونه تخصصی در این زمینه ندارید، بایستی کار را به کاردان سپرد و با سپردن گلس جدید به دست تعمیرکاران حرفه ای به این سوال چالش برانگیز ذهن شما جواب بدهند که چطور گلس گوشی را برداریم.

مطلب پیشنهادی: بهترین شارژر فندکی سامسونگ خدمتی نوین به دارندگان این برند

چطور گلس گوشی را برداریم

چطور گلس گوشی را برداریم

در این قسمت سرانجام می خواهیم با انجام مراحلی پاسخ سوال مبنی بر چطور گلس گوشی را برداریم به شما آموزش دهیم تا بتوانید زودتر به جواب برسید. در صورتی که گلس روی گوشی شما نصب شده است و بعد از مدتی از استفاده درصدد تعویض آن بر آمده اید، در ابتدای امر می بایست گلس را از روی گوشی برداریم. 

مطلب پیشنهادی: مشخصه های ناب و بی نظیر گلس tpu

اما چطور گلس گوشی را برداریم؟ خیلی ساده برای انجام این کار با یک سشوار گرمای ملایمی به گلس روی ال سی دی گوشی داده و سپس پنبه آغشته به مقدار کمی آب را روی لبه های گلس و یا در صورت لزوم قسمت های شکسته شده آن بمالید تا آب به مقدار بسیار ناچیزی به داخل فضای مابین گلس ال سی دی و نمایشگر نفوذ نماید.

چطور گلس گوشی را برداریم

بعد از انجام این فرآیند به آرامی گلس قدیمی را از روی ال سی دی گوشی برداشته و گلس جدید را جایگزین آن نماید. روش های دیگری هم برای برداشتن گلس گوشی وجود دارد که سادگی مطلب را به ملموس تر جلوه می نماید. به عنوان مثال می توان بجای استفاده از روش های پردردسر به راحتی گلس گوشی را با انگشتان خود از روی نمایشگر گوشی برداشت.

البته با چاشنی احتیاط هر چهار طرف گلس گوشی را می توان با ناخن های خود بلند کرد و سپس به آرامی گلس را برداشت. در روش بعدی به وسیله نخ دندان می توان به این مهم دست یافت. به همین شکل با ساده ترین ابزار آلات ممکن و البته با رعایت احتیاط می توان گلس گوشی را برداشت.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا