Loading...

چگونه قاب گوشی را رنگ کنیم؟

|
چگونه قاب گوشی را رنگ کنیم؟
اگر از شکل و رنگ گوشی خود خسته شده اید و توانایی خرید گوشی جدید را هم ندارید یا نمی خواهید به هر دلیلی از موبایل فعلی خود دل بکنید یک راه حل ساده برای ایجاد تنوع در گوشی، رنگ آمیزی قاب گوشی فعلی شما می باشد. شما به راحتی می توانید با رنگ آمیزی قاب پشتی گو

 

چگونه قاب گوشی را رنگ کنیم؟

شاید بسیاری از ما علاقه مند باشیم که تنوعی در تلفن همراه دوست داشتنی خود بدهیم و در مورد نقاشی قاب پشت گوشی چیزهایی شنیده باشیم اما سوالی که در ذهن اکثر ما نقش می بندد این است که چگونه قاب گوشی را رنگ کنیم؟ جواب این سوال ساده است! در پاسخ باید گفت شما نه تنها نیاز ندارید که هنرمند حرفه ای باشد بلکه نیاز هم ندارید دنبال رنگ های گران برای این کار بگردید.

برای اینکه قاب گوشی را رنگ کنیم تنها به یک اسپری رنگ نیاز است که خیلی خوب روی مواد پلاستیکی می نشیند و در همه فروشگاه ها موجود است. رنگ این اسپری ها دارای لعابی است که در برابر آب زدگی و خوردگی مقاوم می باشد.

 

مراحل رنگ آمیزی قاب گوشی بصورت مرحله به مرحله:

حال سراغ مراحلی می رویم که به پاسخ این سوال که "چگونه قاب گوشی را رنگ کنیم" می پردازد.

برای اینکه قاب گوشی خود را رنگ کنیم مراحل زیر را به دقت انجام می دهیم:

مرحله اول: ابتدا به یک فروشگاه رنگ مراجعه و قبل از اینکه رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید مطمئن شوید که اسپری رنگ انتخابی، سازگار با مواد پلاستیکی باشد. هرگز از رنگ های براق استفاده نکنید چون لکه ها و عیوب پشت گوشی شما را نمایان می کنند.

مرحله دوم: گوشی را خاموش کرده و با آچار یا وسیله دیگری قاب پشتی گوشی را در بیاورید.

مرحله سوم: با چسب نواری روی قسمت هایی از گوشی و قاب که نیاز به رنگ آمیزی نیست را بچسبانید. این کار باعث می شود در هنگام رنگ آمیزی قاب پشتی، رنگ به بقیه نقاط سرایت نکند.

مرحله چهارم: مکانی که برای رنگ آمیزی قاب گوشی خود انتخاب می کنید مهم است. از مکانی استفاده کنید که دارای تهویه مناسب باشد. کف زمین را با روزنامه بپوشانید. حالا اسپری رنگ را گرفته و با فاصله 8 اینچی (20 سانتیمتر) از گوشی، آرام شروع به اسپری کردن کنید.

مرحله پنجم: پس از پایان رنگ آمیزی به مدت حداقل یک ساعت نیاز است تا رنگ خشک شود بعد از این مدت می توانید قاب پشتی گوشی خود را در سر جایش قرار دهید.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا