Loading...

نحوه نصب گلس uv بر روی نمایشگرهای تلفن همراه

|
نحوه نصب گلس uv بر روی نمایشگرهای تلفن همراه

نقش گلس بر روی صفحه نمایش گوشی

وجود گلس یا همان محافظ شیشه اس ال سی دی گوشی هوشمند در عین حالی که می تواند گوشی همراه شما را از انواع ضربه خوردگی و ترک خوردگی نجات بخشد. نصب آن بر روی برخی از نمایشگرها ممکن است با دردسرهای هم همراه گردد. در واقع برداشتن گلس قبلی بر روی گوشی ریسک پذیر بوده و حتی ممکن است سبب شکستن ال سی دی دستگاه گردد که بسیار گران قیمت است در ادامه در مورد نحوه نصب گلس uv بیشتر آشنا می شویم.

نحوه نصب گلس uv

وجود گلس تمام صفحه UV Nano

برخی از نمایشگرهای گوشی های همراه دارای انحناء و خمیدگی هستند که همین امر سبب می شود که محافظت از این دستگاه ها نسبت به سایر تلفن های همراه سخت تر باشد. اما امروزه ما شاهد رشد  روز افزون علم تکنولوژی و فناوری های نوین هستیم. از همین رو فناوری نانو یو وی، رو به طراحی و ساخت یک گلس  و محافظ صفحه ای جدیدی آورده است تا مشکلات پیشین را برطرف نماید. گلس UV Nano گوشی سامسونگ اس 8 به شکل تمام صفحه با ساختاری خمیده می باشد که این طراحی نوین سبب پوشش دادن تمامی نمایشگر صفحه می گردد تا با استفاده از آن در نمایشگرهای خمیده بتوان از صفحه نمایش این گوشی ها به خوبی محافظت نمود. این گلس در برابر اجسام تیزی همانند چاغو و کلید بسیار مقاوم می باشد. نحوه نصب گلس UV در تعمیرات موبایل به راحتی قابل انجام است.

نحوه نصب گلس uv

نحوه نصب گلس uv

اما در راستای  نحوه نصب گلس UV ابتدای امر می بایست نمایشگر گوشی را بوسیله پدهای تمیزکننده، کاملا پاک و تمیز نمود. سپس  باید چسب uv همراه محصول را از بالا به پایین به صورت یک آغشته نمود چرا که این گلس خاصیت چسبندگی ندارد و حتما می بایست با استفاده از چسب uv همراه خود روی نمایشگر چسبیده گردد. بعد از این فرآیند گلس را روی نمایشگر قرار داده و باید منتظر ماند تا چسب به طور کامل در زیر آن پخش گردد و با تاباندن اشعه uv همراه محصول به آن گلس روی صفحه نمایش فیکس و ثابت می گردد. بدین منظور گلس uv روی گوشی نصب می گردد. بنابراین نحوه نصب گلس uv چندان سخت نیست و چسب همراه آن فوق العاده قوی است. این محافظ بسیار شفاف و مقاوم است که بر روی تمام صفحه نمایش به راحتی نصب می گردد.

نحوه نصب گلس uv

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا