Loading...

چرا قاب گوشی زرد می شود؟ آموزش تمیز کردن

|
چرا قاب گوشی زرد می شود؟ آموزش تمیز کردن
بسیاری وقت‌ها زرد شدن نشانه تغییرات شیمیایی ایجاد شده در داخل پلاستیک است، در این صورت برگرداندن پلاستیک به شکل کاملا اولیه امکان‌پذیر نیست. با این حال می‌توان از شدت زردی پلاستیک کم کرده و ظاهر بهتری به آن داد. در این مقاله از مارکت جانبی به شما آموزش می

چرا قاب گوشی زرد می شود؟ دلیل اصلی زرد شدن قاب موبایل تماس زیاد با دست است و شاید معرض نور آفتاب قرار گرفتن است، اما گاهی به دلیل کهنگی، در کنار وسایل گرمازا بودن و یا کثیفی است. البته هر قاب موبایلی زرد نمیشود. قاب های ژله ای که اکثرا از پلاستیک بی کیفیت ساخته میشوند زرد میشود. که در بازار به قاب سه گرمی معروف هستند.

 

چرا قاب گوشی زرد می شود؟ چگونه تمیز کنم.

بسیاری وقت‌ها زرد شدن نشانه تغییرات شیمیایی ایجاد شده در داخل پلاستیک است، در این صورت برگرداندن پلاستیک به شکل کاملا اولیه امکان‌پذیر نیست. با این حال می‌توان از شدت زردی پلاستیک کم کرده و ظاهر بهتری به آن داد. در این مقاله از مارکت جانبی به شما آموزش میدهیم چگونه زردی قاب موبایل را بگیرید.

مراحل زیر را برای تمیز کردن قاب گوشی انجام دهید

برای این منظور به آب، صابون، اسکاچ نایلونی، آب اکسیژنه، مایع سفیدکننده (وایتکس) نیاز دارید.

1- پلاستیک را مدت 10 دقیقه داخل آب گرم و صابون قرار دهید تا خیس بخورد.

2- پلاستیک را با یک اسکاچ نایلونی خوب و محکم بشویید.

3- پلاستیک را زیر آب سرد خوب بشویید تا سیاهی‌ها شسته شود.

4- آب‌اکسیژنه را روی پلاستیک بریزید و با اسکاچ روی آن بکشید. آب‌اکسیژنه به سفید شدن قسمت‌های زرد کمک می‌کند. می‌توانید پلاستیک را دو ساعت داخل آب‌اکسیژنه هم قرار دهید.

5- 4 قاشق غذاخوری مایع سفیدکننده را با 4 پیمانه آب گرم مخلوط کرده، شیئ مورد نظر را نیم ساعت داخل آن قرار دهید. سپس زیر آب سرد کاملا بشویید.

6- بگذارید پلاستیک در هوای آزاد خشک شود و اگر هنوز زرد است، مراحل را تکرار کنید.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا