Loading...

نحوه انتخاب محصول و ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی مارکت جانبی

|
نحوه انتخاب محصول و ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی مارکت جانبی

فروشگاه اینترنتی مارکت جانبی:

امروزه با پیشرفت تجارت الکترونیک ، فروشگاه های فیزیکی جای خود را به فروشگاه های اینترنتی داده اند. از مزیت های فروشگاه های اینترنتی عدم مراجعه حضوری و صرف هزینه و وقت اضافی برای تامین محصول مورد نظر است. سایت مارکت جانبی تامین کننده لوازم جانبی موبایل و گوشی های همراه است که با بهره گیری از فناوری دیجیتال بدون تلف کردن وقت و هزینه شما تنها با چند کلیک محصول مورد نظر شما را در اختیارتان قرار می دهد.

ویژگی های سایت مارکت جانبی:

در این فروشگاه انواع لوازم جانبی گوشی های همراه با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار شما قرار گرفته است. از ویژگی های بارز فروشگاه اینترنتی مارکت جانبی طراحی کاربر پسند آن می باشد. در ادامه چگونگی انتخاب محصول، ثبت سفارش و خرید از سایت را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه انتخاب محصول و ثبت سفارش:

شما با ورود به سایت با منوی طبقه بندی شده محصولات و لوازم جانبی برخورد خواهید کرد. طبقه بندی محصولات به گونه ای می باشد که کاربر به سادگی و در کمترین زمان به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کند.

 

 

در صورتی که در پی خرید محصولی مشخص هستید می توانید از منوی جستجو در گوشه سمت چپ سایت جهت پیدا کردن آن استفاده کنید.

 

هنگامی که محصول مورد نظر را یافتید می توانید با کلیک بر روی گزینه "توضیحات بیشتر" وارد مرحله معرفی و ثبت سفارش شوید.

 

برای ثبت سفارش می توانید روی گزینه "افزودن به سبد" کلیک کرده و وارد مرحله بعد شوید.

 

 

 

 

در مرحله بعد تمامی محصولات موجود در سبد سفارش شما دیده خواهد شد. در صورت اینکه قصد تغییر در تعداد ارسالی محصول یا حذف هر کدام را دارید می توانید از این صفحه استفاده کنید. بعد از اطمینان از نوع و تعداد سفارش روی گزینه تایید سفارش کلیک کرده تا وارد صفحه بعدی شوید.

 

در این صفحه باید مشخصات خود را با دقت وارد و نحوه ارسال کالا را مشخص کرده و سپس روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید.

 

با کلیک بر روی گزینه ثبت، وارد صفحه فاکتور خواهید شد. در اینجا فاکتور شما به همراه نوع پرداخت هزینه نهایی مشخص شده. شما می توانید به وسیله درگاه اینترنتی هزینه فاکتور خود را پرداخت و سپس روی گزینه سبز رنگ ثبت سفارش کلیک کنید. تبریک می گوییم محصول شما خریداری شده و برای شما ارسال خواهد شد. برای پیگیری مراحل ارسال می توانید از گزینه پیگیری سفارشات در بالای صفحه استفاده کنید.

0
نظرات
    ارسال نظر
    به انگلیسی وارد شود
    برگشت به بالا