Loading...

برآورد قیمت گلس 9d

|
برآورد قیمت گلس 9d

مقدمه کوتاه در مورد گلس و اهمیت گلس D 9

با توجه به گران بودن تاچ ال سی دی گوشی های امروزی وجود یک محافظ صفحه نمایش برای هر نوع تلفن همراهی کاملا ضروری و لازم می آید. در اینجا قصد داریم که در مورد قیمت گلس D 9 صحبت کنیم تا با آگاهی نسبت به قیمت گلس رو به خرید این قطعه ارزشمند و کارآمد آوریم. مسلما هر شخصی در نگاه اول بعد از آسیب و ضربه ای که در گوشی وی ایجاد می گردد، اولین چیزی که ذهن وی را مشوش و نگران خاطر می سازد، شکستن تاچ ال سی دی گوشی گران قیمت وی می باشد. در صورتی که گوشی تلفن وی فاقد گلس بوده و از گلس نامرغوبی فقط بخاطر قیمت ارزان آن استفاده نموده باشد، ممکن است او را مجبور به خرید یا تعویض تاچ ال سی دی نماید که برای وی بسیار گران تمام می شود.

بهترین پاسخ در راستای سوال گلس نانو چیست؟

برآورد قیمت گلس D 9

معمولا به طور کلی اگر بخواهیم در مورد قیمت انواع گلس صحبت کنیم می توان به این نتیجه کلی دست یافت که قیمت گلس در قیاس با تاچ ال سی دی گوشی تقریبا حدود 10 درصد  برآورد می گردد. پس عاقلانه ترین شیوه خرید گلس D 9 به عنوان یک گلس مرغوب و باکیفیت است تا فقط با پرداخت کمتر از 10 درصد نسبت به قیمت اولیه تاچ ال سی دی گوشی خود بتوان به خوبی از آن محافظت نمود. با مراجعه به سایت های اینترنتی که در زمینه فروش انواع گلس سرآمد هستند و نیز مراکز خرید معتبر گوشی و لوازم جانبی می توان به این نتیجه کلی رسید که قیمت گلس D 9 بر حسب انواع گوشی متغیر است و تقریبا چیزی حدود 20 تا 40 الی 50 هزار تومان قیمت آن برآورد می شود که این تغییرات در قیمت بسته به نوع گوشی می باشد.

وارد کاربست گلس D 9 در گوشی های مختلف

به طور کلی گلس D 9 در گوشی های زیر مورد کاربست و استفاده واقع می گردد:

J4 2018 ، J4 Plus 2018،  J6 2018t ، J6 Plus 2018 ، A6 2018،  A6 Plus 2018،  J8 2018 ، Y6 Prime 2018،  Y5 Prime 2018،  Huawei 7S،  Huawei 7A،  iphone 6 Plus، iPhone X

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا