Loading...

گلس D 11 صفحه نمایشی با کیفیت و کارآمد

|
گلس D 11 صفحه نمایشی با کیفیت و کارآمد

اهمیت صفحه نمایش روی تلفن همراه

با توجه به اینکه امروزه قیمت نمایشگرهای گوش های تلفن بسیار سرسام آور و گران قیمت هستند و نیز با توجه به کمیاب بودن محصولات این کمپانی وجود گلس  11 D می تواند از صفحه نمایش گوشی شما به بهترین شکل محافظ نماید. تلفن همراه مدنظر به علت اینکه از صفحه نمایش بسیار بزرگی برخوردار است، احتمال آسیب دید نیآن نیز به مراتب بیشتر است. مهمترین مسئله ای که پس از خرید گوشی می بایست حتما لحاظ گردد، نصب محافظ صفحه نمایش مناسب و با کیفیت بر روی آن می باشد.

انواع گلس گوشی بر حسب دسته بندی های مختلف

گلس D 11

معرفی گلس 11 D

گلس D11 دغدغه و چالش بزرگ سر راه بسیاری از کاربران خویش را با محافظت نمودن گوشی تلفن آنان در برابر ضربه و خش و گرد و غبار به طور کامل  برطرف نموده است. گلس 11 D یک محافظ صفحه ای است که هم از لحاظ کیفیت و هم قدرت پایداری در بالاترین درجه استاندارد خود گام نهاده است.

نحوه نصب گلس uv بر روی نمایشگرهای تلفن همراه

نصب گلس 11 D

نصب محافظ صفحه های دور چسب فول بر روی این گوشی به علت وجود نقطه ماتریکس در آن کیفیت آن را پایین آورده و به ضعیف شدن بیش از حد تاچ گوشی منجر می شود و پس از گذشت چند روز محافظ این گوشی به علت نفوذ گرد و غبار به زیر آن کم کم از روی گوشی بلند می شود و کارایی خود را از دست می دهد. بنابراین برای جلوگیری به عمل آوردن از این مسئله بغرنج نیازمند یک گلس و محافظ صفحه نمایش با کیفیت و برند عالی می باشد. گلس 11 D با برندی فوق العاده عالی در این راستا به محافظت کامل صفحه نمایش و شیشه دوربین این تلفن همراه روی آورده است تا مشکلات پیشین را برطرف نماید.

گلس D 11

مشخصات گلس D 11

گلس 11 D دارای مشخصه ها و ویژگی های برجسته و قابل توجهی می باشد که به قرار زیر است:

1-    چسب بسیار قوی تعبیه شده در این گلس

2-   شفافیت بسیار بالای این گلس 

3-  مقاومت بسیار بالا در برابر گرد و غبار

4-    قابل شستشو و استفاده مجدد

5-   مواد اولیه با کیفیت برتر

6-    ضد خش

7-   عدم آسیب رسانی به انگشت شما

بنابراین با توجه به این مشخصه ها می توان از انتخاب گلس 11 D برای گوشی تلفن رضایت و خوشحالی را هنگام خرید از دیدگان شما به راحتی احساس نمود.

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا