Loading...

تأثیر طول کابل شارژر بر عملکرد کیفی آن

|

تأثیر طول کابل شارژر

شاید یکی از مشکلاتی که همواره کاربر گوشی را دچار رنج و زحمت کند، اندازه طول کابل شارژر وی باشد.در این قسمت می خواهیم در مورد تأثیر طول کابل شارژر سخن به میان آوریم و اینکه حداکثر طول برای کابل شارژر چقدر است؟ طبیعتا اگر طول کابل شارژر بلندتر باشد کار کردن با گوشی در حین شارژ در مواقع ضروری آسان تر از کابل شارژرهای نیم متری هستند.

ضمن اینکه با توجه به ارتفاع پریزهای برق ممکن است نتوان گوشی موبایل خود را در جایی نهاد و موبایل شما یا باید آویزان گردد که احتمال سقوط و آسیب به آن وجود دارد و یا اینکه باید از وسیله ای برای قرار دادن روی آن بهره برد. در صورتی که اگر اندازه کابل شارژر کمی بیشتر شود می توان به راحتی آن را روی زمین نهاد و هیچ گونه مشکلی برای آن به وجود نیاید.

تأثیر طول کابل شارژر

اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که همیشه ام کابل شارژر های بلند خوب و استاندارد نیستند که در ادامه بحث به تمامی سوالات و چالش های ذهن شما پاسخ خواهیم داد.

حداکثر طول کابل شارژر

برای فهمیدن حداکثر طول کابل شارژر و تأثیر طول کابل شارژر بر عملکرد کیفی آن می بایست اذعان داشت که حداکثر طول شارژر 5 متر می باشد. بنابراین نمی توان به کابل شارژر 1.5 متری خود یک کابل شارژ 4 متری افزایشی بدان افزود که در این صورت تأثیر طول کابل شارژر بر عملکرد آن منفی خواهد بود و کارایی خود را از دست می دهد.

مطلب پیشنهادی: ارائه ترفندهایی برای تعمیر کابل شارژ و استفاده مجدد از آن

ولی برای بهره مندی بیشتر از طول کابل شارژر 1.5 متری خود می توانید با خریداری کابل شارژر افزایشی 3 متری طول نهایی کابل شارژر خود را به 4.5 متر برسانید. اما این حجم از کابل شارژر طبیعتا زیاد است و همان 3 متر معقولانه تر است که به عنوان حداکثر طول شارژر معرفی گردد.

با خریداری کابل شارژر بالای 3 متر می بایست به تأثیر طول کابل شارژر بر کیفیت آن توجه زیادی نمود. چرا که ممکن است با طولانی تر شدن حجم آن تأثیر سویی بر عملکرد گوشی گذاشت.

تأثیر طول کابل شارژر

روش های افزایش طول کابل شارژر

به منظور طولانی کردن کابل شارژر روش ها و شیوه های مختلفی وجود دارد اما باید در نظر داشت که برخی از افراد هستند که پس ار خرید دستگاهی که سه متر کابل دارد، 3 متر کابل شارژر دیگر برای افزایش طول کابل شارژ مجددا خریداری می نمایند که انجام این کار طبیعتا درست نیست.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید کابل شارژر پیش از اقدام به خرید

چرا که نباید از حداکثر طول کابل شارژر فراتر رفت. چون در این صورت کابل شارژر به خوبی کار نمی کند. بنابراین با خریداری نمودن کابل شارژر افزایشی می توان  به طول کابل شارژر خود را افزود.

 

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا