Loading...

بهترین قاب گوشی samsung s8

|
بهترین قاب گوشی samsung s8
سامسونگ گلکسی S8 گوشی زیبا و ظریفی و شکننده ای می باشد چیزهایی مانند محافظ صفحه نمایش و بهترین قاب گوشی s8 از گوشی شما محافظت می کند. با توجه به این موضوع، ما برخی از بهترین قاب گوشی s8 موجود را جمع آوری کرده ایم! با نگاهی دقیق تر به ما بپیوندید.

سامسونگ گلکسی S8 گوشی زیبا و ظریفی و شکننده ای می باشد چیزهایی مانند محافظ صفحه نمایش و بهترین قاب گوشی s8 از گوشی شما محافظت می کند. این مدل دارای صفحه نمایش بزرگ می باشد. و هرچه صفحه نمایش بزرگ تر باشد. بیشتر امکان شکستن وجود دارد.

با توجه به این موضوع، ما برخی از بهترین قاب گوشی s8 موجود را جمع آوری کرده ایم! با نگاهی دقیق تر به ما بپیوندید.

MNML Case Galaxy S8

اگر شما موارد نازک و طراحی کمتری را ترجیح می دهید.  این قاب برای شما مناسب است. ضخامت این گارد فقط 0.35mm می باشد، این قاب مانند لباس از گوشی شما محافظت می کند.

Rhinoshield Galaxy S8 case

هنگامی که گوشی شما از دستتان می افتد، بیشتر فشار به اطراف گوشی وارد می شود. و این مدل بامپر میتواند سپر خوبی در برابر ضربات باشد.

Ringke Fusion Galaxy S8 case

فیوژن Ringke یک مورد مقاوم و زیباست  ترکیبی از بدن پلی کربنات و یک سپر TPU ساخته شده که  از ظاهر و طراحی گوشی را نشان می دهد. کلیدهای دقیق برای پورت شارژ، بلندگو، دوربین، جک هدفون و اسکنر اثر انگشت وجود دارد، و در حالی که دکمه ها پوشش داده شده است، آنها را به  آسانی میشود فشار داد.

Poetic Affinity Galaxy S8 case

ترکیب یک بامپر و پوشش ساده نازک واقعا می تواند عالی باشد. این گارد نه تنها از اطراف محافظت میکند، بلکه قادر به محافظت از جلو و عقب و ضد اب بودن است.

 Spigen Neo Hybrid Galaxy S8 case

اسپیجن این قاب را با ترکیب یک پوشش TPU با یک قاب پلی کربنات ارائه می دهد. Case TPU دارای الگوی شبیه سازی است که اجازه می دهد تا چسبندگی بیشتری به دستگاه داشته باشد برای دسترسی به جک هدفون، پورت شارژر، دوربین و اسکنر اثر انگشت، برش های دقیق دریافت می کنید، در حالی که دکمه های صدا و دکمه برق تحت پوشش قرار گرفته اند.

بهترین قاب گوشی s8 از سری قاب های رسمی سامسونگ

Samsung Galaxy S8 LED View Cover

این مورد جالب گلکسی S8 و Galaxy S8 Plus است که چراغ های LED را از طریق پوشش شفاف نشان می دهد. 54 آیکون ویژه وجود دارد و شما می توانید بدون نیاز به باز کردن پوشش گوشی را کنترل کنید.

Samsung Silicone Cover

این استاندارد ترین مورد سامسونگ است. این گوشی دارای بدنه ای نرم است سنجی که به خوبی از گوشی شما محافظت میکند. و گوشی شما را بدون خراش نگه می دارد. این قاب دارای رنگ بندی روشن می باشد.

 

 

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا