Loading...

بهترین قاب گوشی آیفون برای محافظت در برابر گردو غبار، اجسام خارجی و آب

|
بهترین قاب گوشی آیفون برای محافظت در برابر گردو غبار، اجسام خارجی و آب
آیفون اپل یک دستگاه زیبا است، اما زیبایی اغلب شکننده است. اگر در خارج از خانه کار می کنید، حتما باید بهترین قاب گوشی آیفون را تهیه کنید.ما برایتان لیستی از بهترین قاب گوشی آیفون را جمع کرده ایم اینها بهترین موارد محافظ آیفون هستند.

آیفون اپل یک دستگاه زیبا است، اما زیبایی اغلب شکننده است. اگر در خارج از خانه کار می کنید، دوست دارید به ماجراجویی بیرون از خانه بروید، باید قطعا یک قاب محافظ محکم تهیه کنید. ما برایتان لیستی از بهترین قاب گوشی آیفون را جمع کرده ایم اینها بهترین موارد محافظ آیفون هستند. بعضی از آنها حفاظت در برابر اب دارند، برخی از آنها مقاوم به ضربات هستند، و بعضی از آنها هر دو امکان را دارند. اگر واقعا می خواهید گوشی خود را در هر شرایطی سخت و خطرناک نگه دارید، این ها مواردی هستند که میتوانید برای گوشی ایفون تان انتخاب کنید.

البته این سری از قاب هایی که معرفی میشود به دلیل گران بودن توسط تاجر های ایرانی وارد کشور نمیشود شما میتوانید این گارد ها را از وبسایت آمازون تهیه کنید. و همچنین میتوانید از طریق وبسایت مارکت جانبی مشابه این سری از بهترین قاب گوشی آیفون را تهیه کنید.

Urban Armor Gear Monarch Case

 با نگاه کردن به این قاب هم میشود فهمید جزو بهترین قاب گوشی آیفون است این قاب از استقامت بالایی برخوردار است. محصولات UAG  در واقع از پلاستیک های سبک وزن، نه فلز ساخته شده اند. ارتقاء لاستیکی در گوشه ها برای جذب شوک ضربه، و همچنین پاهای لاستیکی برای جلوگیری از لغزش سطح آیفون شما وجود دارد. پوشش دکمه های بزرگ را به راحتی می توانید پیدا کنید بدون نگاه کردن و آسان برای فشار دادن.

 

Otterbox Defender Series Case

سری Defender جزو بهترین قاب گوشی آیفون است. این طرح دارای لایه ای با پوشش سیلکونی با دوام است که توسط پوسته پلی کربنات احاطه شده است. معمولا یک محافظ صفحه نمایش نیز وجود دارد، اما نسخه آیفون X نسخه بی نظیر است. شما همچنین می توانید پوشش ها را برای نگه داشتن کمربند و کثیف از بنادر خود و یک کیف چرمی با کمربند، که می تواند به عنوان پایه دو برابر کنید. پوشش دکمه ها به خوبی تعریف شده و آسان برای فشار دادن بدون نگاه کردن به اطراف برای آنها.

Incipio Reprieve Sport Case

این مورد ترکیبی از پوسته پلی کربنات مقاوم در برابر خراش، با قاب قابل انعطاف و گوشه های تقویت شده است. در صورت افتادن، آیفون شما بیشتر به سمت یکی از گوشه های آن زمین فرود می آید، بنابراین طراحی این مورد Incipio برای حفاظت از گوشه ها بسیار عالی است.

Tech21 Evo Check Evoke Case

قاب های آیفون نازک می تواند خطرناک باشد، اما گاهی اوقات ارزشش را دارد. این قاب با حفاظت در اطراف با سه لایه حفاظتی برای از بین بردن هر ضربه ساخته شده است. این مورد نیز نسبتا سبک، نازک و راحت است. آن دارای دکمه های ساخته شده در دکمه ها، و برش های سخاوتمندانه برای دوربین، پورت و سوئیچ است.

Lifeproof Fre Case

اگر چیزی را که واقعا ضد آب است، بخواهید، این قاب می تواند در آب تا (2 متر) عمیق، یک ساعت بدون آسیب، در آب فرو رود. این ایده آل برای اسکی، و ماجراهای دیگر در شرایط خشن یا مرطوب است.

Supcase Unicorn Beetle Pro Case

قاب های محافظ گوشی میتوانند گران باشند اما Supecase Unicorn Beetle شگفت آور با قیمت مناسب است. نه تنها ترکیبی از پلی کربنات سخت و TPU جذب کننده شوک را استفاده می کند، بلکه یک محافظ صفحه نمایش داخلی و پوشش پورت نیز دارد. هر زاویه ایی آی فون X خود را با این مورد پوشش می دهد.

Speck Presidio Grip Case

طراحی شده برای فشرده سازی و پراکندگی شوک. مقاومت در برابر خراش، در حالی که لبه های ارتقاء لاستیکی را برای ارائه اضافی گرفتن، به این ترتیب نام. این طرح دارای دو لایه با پلی کربنات در خارج است. 

Pelican Shield Case

این قاب آیفون را به طور ایمن نگه داشته و  جا پورت ها و سوئیچ ها را می پوشاند تا از بین بروند. این نیز با یک تضمین طول عمر همراه است.

 

 

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا