Loading...

بهترین برنامه محافظ گوشی برای حریم خصوصی و اطلاعات شما

|
بهترین برنامه محافظ گوشی برای حریم خصوصی و اطلاعات شما

چرا به برنامه های محافظ گوشی نیاز داریم؟

دنیای امروز دنیای ارتباطات است. با گسترش شبکه اینترنت در سراسر دنیا، روز به روز بر تعداد گجت های هوشمندی که به اینترنت اتصال پیدا می کنند بیشتر می شود. شاید در گذشته تنها کامپیوترها قابلیت اتصال به شبکه جهانی اینترنت را داشته اند اما امروزه اکثر وسایل الکترونیکی قابلیت برقراری ارتباط با دنیای جهانی را دارند. از تلویزیون خانگی گرفته تا ساعت و گوشی هوشمند شما همگی جهت اتصال به شبکه اینترنت بهینه سازی شده اند. دیگر نسل گوشی های دکمه ای قدیمی که تنها قابلیت آنها برقراری تماس تلفنی و پیامک بود منقرض شده و گوشی های هوشمند زیادی روانه بازار شده اند. این گوشی ها دارای سیستم عامل های مختلفی هستند از اندروید گرفته تا آی او اس و تایزن، وجه مشترک همه آنها این است که دارای قابلیت نصب برنامه و نرم افزار و اتصال به دهکده جهانی اینترنت هستند. در این میان آسیب پذیر بودن برخی گوشی ها زمینه را برای ورود هکرها به حریم خصوصی گوشی شما و انجام عملیات مخرب باز می کند. برای محافظت از گوشی شما انواع برنامه های محافظت از حریم خصوصی و اطلاعات شما ساخته شده است. با ما باشید تا بهترین برنامه محافظ گوشی شما را معرفی کنیم.

بهترین برنامه محافظ گوشی

بهترین برنامه محافظ گوشی چیست؟

بهترین برنامه محافظ گوشی از نگاه کاربران چیزی نیست جز نرم افزار "Kaspersky Internet Security"

گرچه این نرم افزار در اصل یک آنتی ویروس می باشد اما قابلیت های فراوانی دارد که آن را بهترین نرم افزار محافظ گوشی کرده است. در ادامه به بررسی قابلیت های این نرم افزار می پردازیم:

  • Kaspersky Internet Security علاوه بر قابلیت اسکن و حذف ویروسها دارای یک سیستم پیشرفته بر خط ردیابی فایل های مخرب نیز می باشد به این ترتیب به وسیله این نرم افزار می توانید مطمئن باشید هیچ ویروسی نمیتواند قبل از اینکه توسط این نرم افزار شناسایی شود روی گوشی شما نصب شود.
  • قابلیت اسکن سایتها از دیگر امکانات جالب این نرم افزار است که به وسیله آن هنگام وب گردی می توانید از شر سایت های آلوده راحت باشد.
  • امکان قفل گذاری روی فایلها، عکس ها و نرم افزار ها از دیگر کاربردهای جالب کسپر اسکای می باشد
  • مسدودسازی پیامک هایی که شماره آنها توسط شما در لیست سیاه قرار میگیرند هم توسط این نرم افزار انجام می شود.
  • ایمن سازی گوشی از شر هکرهایی که با عملیات فیشینگ به دنبال سرقت اطلاعات و رمز های شما هستند نیز در این نرم افزار مهیاست.
  • قابلیت ضد سرقت، امکان ردیابی، قفل سازی از راه دور و فرمت اطلاعات در صورت دزدیده شدن گوشی نیز توسط این نرم افزار انجام می شود.

سایت مارکت جانبی این نرم افزار مفید را به عنوان بهترین برنامه محافظ گوشی به شما توصیه می کند.

برای دانلود این نرم افزار برای سیستم عامل اندروید می توانید این لینک مراجعه کنید.

بهترین برنامه محافظ گوشی

 

 

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا