Loading...

تمام فاکتورهای بهترین گلس برای A50

|
تمام فاکتورهای بهترین گلس برای A50

مزایای گلس a50

یکی از برجسته ترین مزیت گلس a50 پوشش دادن تمامی قسمت های نمایشگر است که خیال فرد را از عدم آسیب پذیری  و خراشیدگی تمام قسمت گوشی خود راحت می سازد. از دیگر مزایای این گلس می توان به تمام چسب بودن این صفحه نمایش با حاشیه ای رنگی اشاره کرد که با قابلیت تمام چسب بودن خود سبب کاهش حساسیت تاچ نمایشگر می شود.

این گلس با ضخامت اندکی که از خود به ارمغان دارد، مانع از آسیب پذیری نمایشگر می شود. اما اینکه بهترین گلس برای a50  چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به پاسخ این سوال نیز نائل آییم.

بهترین گلس برایa50

کمپانی خوش نام و خوش آوازه نیلکین که لقب به روزترین را همواره برای خود به یدک می کشد، این بار پس از مدت کوتاهی از تولید و عرضه گوشی سامسونگ گلکسی a50 رو به تولید بهترین گلس برای a50 آورده است و صفحه نمایش 2.5D  را با لبه های خمیده به عنوان CP+ روانه بازار نموده است که از مرغوب ترین و بهینه ترین مواد اولیه و شیشه AGC  ژاپن با بهره گیری از تکنولوژی نانو با ضخامت 0.3 میلیمتر تولید شده است که از باریک ترین محافظ های موجود در بازار به شمار می آید.

این صفحه نمایش که از جمله بهترین گلس برایa50  به شمار می آید، با بهره مندی از لبه های خمیده به خوبی توانسته است تمامی قسمت های نمایشگر و قسمت های خمیده آن را تحت پوشش قرار دهد و از تک تک قسمت های آن محافظت نماید. میزان چسبندگی این گلس تا حدی بالاست که تمامی گلس به خوبی روی نمایشگر چسبیده می شود و به سادگی از روی نمایشگر بلند نمی شود.

بهترین گلس برایa50   می بایست از مقاومت بالایی در برابر ضربه و خط و خش برخوردار باشد که در این گلس پیشرفته می توان به وضوح مقاوم بودن آن را در برابر خط و خش و در برابر وسایل تیز لمس نمود و به عینه شاهد آن بود. ضمن اینکه این محافظ صفحه نمایش در برابر لک و اثر انگشت نیز مقاوم است و جای اثر انگشت بر روی آن به راحتی تمیز و محو می گردد. تمام فاکتورهای بهترین گلس برایa50   در این محافظ صفحه نمایش ملموس و قابل مشاهده است.

 

0
نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا